Як повідомлялось раніше, півзахисник Факундо Бертольо, який виступав на правах оренди у французькому «Евіан Тонон Гайар», знову приєднався до «біло-синіх» та відправився на збір разом с основною командою «Динамо».
«Дуже втомився, важке перше передсезонне тренування! Але, щоб все було добре, треба завжди працювати на совість», - написав у своєму Інстаграмі Бертольо.