«Зараз нам дуже важко. Я думаю, ми заслуговували більшого. Можливо, ми повинні були вирішити результат цієї гри раніше. Я думаю, пенальті хотіла тільки одна команда - Аргентина.
Це дійсно боляче, але це футбол. Я повинен взяти відповідальність на себе. Можу сказати, що ненавиджу післяматчеві пенальті », - цитує Снайдера sports.ru.