Артем Франков: «У Прем`єр-лізі гратимуть 14 команд у два кола, а потім ...»

Футбол України 10 Липня, 11:50 1472
Артем Франков: «У Прем`єр-лізі гратимуть 14 команд у два кола, а потім ...»     | 19-27
Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков поділився інформацією стосовно формату Прем'єр - ліги.

Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков поділився інформацією стосовно нового формату Прем'єр-ліги.

«Прем'єр-ліга буде грати за «шахтарським» варіантом - 14 команд у два кола, потім розбиття 4-4-6 і продовження.
Очки першого етапу зараховуються повністю, з чим я особисто не згоден. Жеребкування - завтра, 11 липня», - повідомляє Артем Франков на своїй сторінці в Twitter.

Нагадаємо, що генеральний директор «Шахтаря» запропонував, щоб чемпіонат України проводився у два кола, після завершення яких відбуватиметься розбивка на три групи, це з 1-го по 4-е місце, з 5-го по 8-е і з 9-го по 14-е, після чого відбудеться міні-турнір.