Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков поділився інформацією стосовно нового формату Прем'єр-ліги.
«Прем'єр-ліга буде грати за «шахтарським» варіантом - 14 команд у два кола, потім розбиття 4-4-6 і продовження.
Очки першого етапу зараховуються повністю, з чим я особисто не згоден. Жеребкування - завтра, 11 липня», - повідомляє Артем Франков на своїй сторінці в Twitter.
Нагадаємо, що генеральний директор «Шахтаря» запропонував, щоб чемпіонат України проводився у два кола, після завершення яких відбуватиметься розбивка на три групи, це з 1-го по 4-е місце, з 5-го по 8-е і з 9-го по 14-е, після чого відбудеться міні-турнір.