В мережі інтернет з’явилося відео, яке анонсує матч «Динамо» та «Шахтаря» за Суперкубок країни.
Нагадаємо, що гра відбудеться 22 липня о 21:00.
В мережі інтернет з’явилося відео, яке анонсує матч «Динамо» та «Шахтаря» за Суперкубок країни.
Нагадаємо, що гра відбудеться 22 липня о 21:00.