«Олімпік» та «Шахтар» планують грати у Харкові матчі Прем`єр-ліги

Футбол України 10 Липня, 19:07 698
«Олімпік» та «Шахтар» планують грати у Харкові матчі Прем`єр-ліги   | 19-27
Новачок Прем'єр-ліги донецький «Олімпік», а також ще один представник Донбасу - «Шахтар» свої матчі планують проводити у Харкові.

Новачок Прем'єр-ліги донецький «Олімпік», а також ще один представник Донбасу - «Шахтар» свої матчі планують проводити у Харкові.

Сайт «kharkov-sport.com» повідомляє, що сьогодні автобус ФК «Олімпік» був помічений в Park Hotel, де мабуть і базуватимуться донеччани. Під час тренувального збору, який буде проводитись в «Першій столиці», підопічні Романа Санжара вже запланували товариський матч з «Геліосом».

Що стосується чемпіона України - «Шахтаря», то рішення про переїзд до Харкова буде прийнято найближчим часом. Відзначимо, що всі структури донецького клубу прибули сьогодні на стадіон «Металіст» для ознайомлення.