«Я категорично проти такого формату - це повна нісенітниця. Для чого потрібно принижувати наш чемпіонат, придумуючи другий етап і дробити учасників на три групи? Нічого не треба вигадувати. Від цього в першу чергу постраждають вболівальники. Я впевнений, що знизиться глядацький інтерес, але ж нам варто також враховувати і інтереси національної збірної.
Україна - величезна держава, і наш футбол не повинен страждати від неефективних нововведень. Навіщо винаходити велосипеди або самокати? Перш ніж щось впроваджувати, потрібно у футбольних людей запитати, у професіоналів. Будь-хто з них скаже: це нерозумно. Буде брати участь чотирнадцять команд - що ж, значить, чотирнадцять!
Чемпіонат слід проводити, як і раніше - у два кола. А з метою заповнення вимушених тимчасових пауз, що утворилися у зв'язку із скороченням кількості учасників, можна проводити матчі Кубка України і ще одного турніру, котрий давно практикується в багатьох європейських країнах - Кубка Ліги. При цьому всі команди будуть мати необхідну ігрову практику», - цитує Сабо «СЕ в Україні».