«Новий формат ні до чого. Він абсолютно нічого не дасть. Команди, які на другому етапі сформують третю групу, з 9-го по 14-е місця, повністю виключаться з боротьби. За два місяці до закінчення чемпіонату їхні футболісти будуть вже подумки перебувати у відпустці. Повна відсутність змагального фактора призведе до зниження глядацького інтересу, в чому я бачу дуже серйозну проблему. Не буде ніякої мотивації - ні у команд, ні у вболівальників. На мій погляд, потрібно грати за випробуваною десятиліттями формулою у два кола. А для того, щоб не було нестачі ігрової практики, потрібно придумати якесь додаткове змагання. Вийде, що таким чином можна вбити відразу двох зайців - і чемпіонат не постраждає, і вболівальники порадіють новому турніру, - цитує Звягінцева «СЕ».
Віктор Звягінцев: «Новий формат ні до чого. Він абсолютно нічого не дасть»
Колишній захисник «Динамо», «Шахтаря» і збірної СРСР Віктор Звягінцев прокоментував питання нового формату українського чемпіонату.