У п'ятницю, 11 липня, київське «Динамо» у контрольному матчі зіграє проти чемпіона Бельгії «Андерлехта».
Зустріч відбудеться в 90 кілометрах від місця проживання команди, в містечку Вергль на однойменному стадіоні «Вергль Штадіон».
Вранці в день гри наші футболісти вийшли на нетривале тренування на зеленому газоні біля готелю.

На матч динамівці вийдуть в білому комплекті екіпіровки, а їх суперники в новому синьому варіанті своєї форми.

Сонце в цей день буде рідко з'являтися з-за хмар. Вранці почався сильний дощ, який після полудня ослабне, але продовжуватиме йти до пізнього вечора. Температура повітря на момент початку зустрічі прогнозується на позначці + 16°C.
Матч «Динамо» - «Андерлехт» розпочнеться о 18:30 (час київський).
Пряму трансляцію дивіться тут або телеканалі «НТВ+футбол».