«У мене виникає одне питання, і направити його хотілось би тим іноземним тренерам, які очолювали збірну Росії колись, - цитує Сьоміна sport-express.ru. - Ось, наприклад, Хіддінк. Чому він не залишив після себе конспектів? Ми ж не знаємо, яку тренувальну роботу голландець проводив щодня. За рахунок чого збірна так виглядала в плані «фізики» на Euro-2008? Від того ж Валерія Лобановського залишилося все. Від нас, початківців тренерів, у нього не було секретів. Приміром, Валерій Васильович дохідливо пояснював, як потрібно розподіляти навантаження ...
Те, що ми невдало виступили в Бразилії, - вже вчорашній день. Тепер потрібно думати про домашній Чемпіонат світу.»