Беккенбауер: «Жалкую, що Тоні йде, але грати за «Реал» Мадрид – безцінно»

Світовий футбол 12 Липня, 06:51 873
Беккенбауер: «Жалкую, що Тоні йде, але грати за «Реал» Мадрид – безцінно»   | 19-27
Легенда німецького футболу, почесний президент «Баварії» Франц Беккенбауер не намагався приховати своє розчарування від того, що півзахисник «Баварії» Тоні Кроос переїде до іспанської столиці.

Легенда німецького футболу, почесний президент «Баварії» Франц Беккенбауер не намагався приховати своє розчарування від того, що півзахисник «Баварії» Тоні Кроос переїде до іспанської столиці.

«Як почесний президент «Баварії», я жалкую, що Тоні йде від нас. Ми втрачаємо гравця світового класу. Але це є кроком у майбутнє для його кар'єри. Грати за такий клуб, як «Реал» Мадрид – безцінно».