Ребров: «Динамо» голосувало за інший формат чемпіонату»

Динамо Київ 12 Липня, 10:51 1257
Ребров: «Динамо» голосувало за інший формат чемпіонату»   | 19-27
Головний тренер київського «Динамо» Сергій Ребров розповів про проблеми зі здоров'ям у Ідейє та Мбокані, про наступних спаринг-партнерів та про новий формат чемпіонату України.

Головний тренер київського «Динамо» Сергій Ребров у інтерв'ю для офіційного сайту «Динамо» розповів про проблеми зі здоров'ям у Ідейє та Мбокані, про спаринг-партнерів та новий формат чемпіонату України.

- Відсутність на полі Дьємерсі Мбокані пов'язана з його запізненням на збір?

- У нього, так само як і у Брауна Ідейє, є проблеми.

- Обидва нападника будуть задіяні в наступних матчах?

- Сподіваюся, так.

- На нинішньому зборі у «Динамо» дуже серйозні суперники. Як вдалося домовитися про проведення матчів?

- До «Динамо» надходили пропозиції про проведення спарингів. Із задоволенням погоджувався, нам потрібно перевіряти рівень готовності на тлі серйозних суперників. На старті сезону «Динамо» грає в Суперкубку України з «Шахтарем», у другому турі чемпіонату з «Металістом». За допомогою матчів на зборі моделюємо гру команди з прицілом на офіційні матчі.

- Сьогодні був затверджений новий формат чемпіонату. Ваша думка про нього?

- «Динамо» голосувало трохи за інший формат. Але, що поробиш, будемо грати у прийнятому. Я не розумію, за що боротиметься друга четвірка, навіщо їм потрібно продовжувати грати. І для останньої шістки, можливо, задовго до закінчення чемпіонату все буде вирішено.