Орендований київським «Динамо» мексиканському «Тигресу» аргентинський форвард Марко Рубен разом зі своїм новим клубом поступився в першому матчі Суперкубка Мексики «Морелії» - 4:1.
У цьому протистоянні мексиканські клуби розігрують між переможцями Апертури (1-а частина чемпіонату) і Клаусури (2-а частина чемпіонату) місце в майбутньому Кубку Лібертадорес.
Рубен провів на «Естадіо Генералісимус Морелос» всю гру, але так нічим і не зміг допомогти «тиграм» уникнути розгрому.
Гра-відповідь між суперниками відбудеться 13 липня.