Ескобар взяв участь у розгромі «Кароліни»

Світовий футбол 13 Липня, 07:12 832
Ескобар взяв участь у розгромі «Кароліни»    | 19-27
ФК «Даллас» розгромив «Кароліну Рейлхокс» 5:2 у матчі Кубка ЮС Опен і вийшов в півфінал, в якому зустрінеться 13 серпня з «Філадельфією Юніон».

В звітному матчі, що пройшов на арені «Уэйкмед Соккер Парк» в присутності 4,169 глядачів орендований динамівець Андрес Ескобар вийшов у стартовому складі і був у грі, так і не забивши 69 хвилин, поступившись потім своїм місцем Діасу.

Наступну гру «Даллас» проведе 20 липня в рамках регулярного чемпіонату МЛС проти «Нью Інгланд Революшн».