«Це була збалансована гра. Гравців варто похвалити, адже ми добре зіграли, на мою думку. Зараз не час говорити про відставку. Я говоритиму з керівництвом – їм і вирішувати моє майбутнє. Ми програли два матчі, але життя триває.
Рік тому я виграв Кубок Конфедерацій. Справа не в тренерському складі, а в тому, що у нас дуже молода команда».