Експерт: Краще не ставити в "Динамо" українського тренера

Динамо Київ 22 Вересня, 12:20 806
Експерт: Краще не ставити в Динамо українського тренера | 19-27
Футбольний експерт Олександр Сопко на своїй конференції на terrikon.com прокоментував ситуацію навколо київського "Динамо".



"З вільних нині українських тренерів за масштабом і досвіду не бачу, на жаль, кандидатур, відповідних "Динамо" Київ. А молодий, хоч і перспективний тренер, швидше за все, потрапить під "магію" традицій, історії і духу команди. До того ж , доведеться зіткнутися з великим тиском вболівальників, фахівців і легенд клубу. Мені здається, потрібен тренер незалежний, сміливий, зі свіжими ідеями та поглядами на футбол. Швидше за все, такий тренер перебуває за кордоном. Але чи зважиться на це керівництво клубу - питання", - написав Олександр Сопко.