Український форвард Андрій Воронін у інтерв'ю «Советскому спорту» спростував чутки про завершення своєї кар'єри.
- Можу тільки повторити, що говорив раніше. Завершувати кар'єру не планував і не хочу. Є бажання грати, і, що ще важливіше, здоров'я дозволяє. В даний момент мій менеджер Андрій Головаш шукає для мене команду. Розмовляв з ним по телефону і він сказав, що все буде нормально.
- У російський чемпіонат не повернетеся?
- Якщо буде цікава пропозиція - обов'язково розглянемо.
- Вам у липні 35, а за поточний рік - жодної офіційної гри. Немає побоювань, що поїзд вже пішов?
- Зараз перебуваю в Німеччині і намагаюся підтримувати себе у формі по максимуму. Коли повертався з «Фортуни», всі експерти теж в один голос говорили: «Так йому пора закінчувати кар'єру, його час минув». Грою на полі показав абсолютно протилежне. Не треба дивитися на вік, треба дивитися на рівень футболіста.