Український півзахисник: «Відмовився від контракту, бо не хотів брати громадянство Росії»

Динамо Київ 13 Липня, 21:02 3859
Український півзахисник: «Відмовився від контракту, бо не хотів брати громадянство Росії»  | 19-27
Колишній гравець «Таврії» Олег Гуменюк розповів про відмову від російського паспорта.

— На мене виходили з Росії. Команду не називатиму, проте скажу, що це — представник ФНЛ. Та для трансферу туди мені треба було робити російський паспорт.

— І що ви відповіли?

— Звичайно, що відмовою. Тому й обрав «Волинь», що хотілося пограти ще в Україні. Не хочу нікуди їхати.

— Чи пов’язана відмова від російського паспорта з національною свідомістю?

— Називайте це, як хочете, але я хотів грати саме на Батьківщині.

До речі, чи не пропонували продовжувати виступи в кримських клубах? Чи не зверталися до вас представники «Скіфа»?

— Мені телефонували, проте я, знову ж таки, відмовився. Можливо, якби в «Таврії» погасили перед командою заборгованості (зарплати та преміальні за п’ять місяців), то все відбулося би по-іншому.

— Щодо заборгованостей: чи не збираєтеся надсилати листи в Палату спорів?

— Звісно, що ні. Який у цьому сенс?

— Чи готові в такому випадку забути про майже піврічну зарплатню?

— А що ще мені залишається робити? Од кого я зможу її отримати? Уважаю, вже потрібно думати про майбутнє.

У плані фінансів вас не образили в Луцьку?

— Ні. Не знаю, чому говорять, що у «Волині» проблеми із фінансами? Мене повністю задовольнили умови контракту.

— Щодо інших аспектів. Чи не хотілося у вашому віці отримати триваліший договір?

— Так у мене угода підписана за схемою «1+1». Отож, за контрактом, можу два роки провести у «Волині». Не сказав би, що це мало, - розказав Гуменюк в інтерв'ю сайту «Український футбол».