Олег Блохін: «Моменти потрібно було реалізовувати»

Динамо Київ 18 Липня, 08:47 933
Олег Блохін: «Моменти потрібно було реалізовувати» | 19-27

Олег Блохін: «Моменти потрібно було реалізовувати»


-Ми не забили два м'ячі, тому і не виграли. Рахунок по грі 1:1, хоча я вважаю, що команда добре грала. Перші 20 хвилин, напевно, не було того напруження, ті моменти, які були, треба були виконувати. Тому, я думаю, потрібно приймати все, як є.


- «Динамо» завжди важко входило в сезон, це тому, що пік форми чи що це?


-Який пік форми? У мене в команду по п'ять нових груп приходить: то одна, то друга, то третя. Доки їх не можемо з'єднати, але це не виправдання. Просто, як я вже сказав, потрібно було моменти реалізовувати.


-Як оціните новачків?


-Поки що ніяк.


 


Джерело: https://1927.com.ua/