«Вона відображає реальне співвідношення сил в нашому чемпіонаті. Після 26 турів, зіграних за двохколовою схемою, перший квартет команд виконає головну тему сезону - розіграє медалі та дві путівки в Лігу чемпіонів. Друга четвірка теж побореться за Лігу Європи, тільки не за дві путівки, як ми припускали, а після нещодавнього рішення УЄФА - за одну.
У підсумку команди з обох четвірок проведуть за сезон у чемпіонаті з 32 гри - на два матчі більше, ніж раніше. Шість останніх клубів поборються за виживання і зіграють в цілому по 31 зустрічі.
Більше матчів команди з нижньої частини турнірної таблиці не потягнуть у фінансовому відношенні. Ми радилися з цього приводу з багатьма клубами, які «зірок з неба не хапають», і з нами погодилися. Незважаючи на те, що прем'єр-ліга скоротилася на два клуби, ми дбаємо про те, щоб рейтинг чемпіонату став вище. А чим більше рейтингових матчів, тим краще наші команди будуть готові до випробувань Лігою чемпіонів і Лігою Європи. Це лежить на поверхні.
За нашими розрахунками рейтинги телетрансляцій матчів чемпіонату зростуть не менше ніж на 20 відсотків, а відвідуваність стадіонів - на третину. У нашій формулі турніру немає ніякого підступу, ми нікого не хочемо ущемити, поставити в нерівні умови. Ми просто хочемо мати повноцінний чемпіонат, а обмежитися тільки 26 матчами - значить, значною мірою загубити турнір», - сказав Палкін.