"Наш клуб голосував проти проведення чемпіонату України в два етапи. Футбольного сенсу в такому варіанті мало - важко зрозуміти, за що, наприклад, боротимуться команди, які займуть місця з п'ятого по восьме», - цитує Бабаєва газета «Команда».
"Зрозуміло, що 26-ти турів явно недостатньо для повноцінної змагальної практики, але часи нині такі, що потрібно потерпіти, провести так званий перехідний турнір. Загалом як член Виконкому ФФУ я буду голосувати за класичну схему проведення чемпіонату» - цитує президента полтавського клубу iSport.ua
«Ворскла» проти нового формату чемпіонату
Президент «Ворскли» Олег Бабаєв висловився з приводу нового формату чемпіонату, за який проголосувало більшість клубів.