Сергій Палкін: «В «Динамо» підтримували наш варіант формату ЧУ»

Динамо Київ 14 Липня, 15:57 937
Сергій Палкін: «В «Динамо» підтримували наш варіант формату ЧУ»   | 19-27
Гендиректор «Шахтаря» прокоментував рішення виконкому ФФУ про формат чемпіонату і заявив, що гірники не збираються змінювати свою думку.

Гендиректор «Шахтаря» прокоментував рішення виконкому ФФУ про формат чемпіонату і заявив, що гірники не збираються змінювати свою думку.

- Хочу подивитися, що зараз будуть пропонувати. У нас було 10 днів, коли клуби розглядали варіанти і приймали рішення. І тоді ніяких питань ніхто не ставив. А потім раптом, в останній день, федерація проти. Ігор Суркіс каже, що формат якийсь не такий. До цього я особисто розмовляв з генеральним директором «Динамо» і він заявив, що клуб буде голосувати за варіант «Шахтаря». Повторюся, запропонований нами варіант найоптимальніший з точки зору трансляцій, рейтингу, кількості ігор і сьогоднішньої ситуації в футболі.

Зараз деякі клуби намагаються прикрити свої інтереси, так як є побоювання, що у них щось не вийде, якщо грати в новому форматі. Ми ж переслідуємо одну мету - щоб ріс інтерес до чемпіонату і відвідуваність матчів.