Новина про це з’явилась сьогодні на офіційному сайті «Атлетіка» з Більбао.
Нагадаємо, що в «Динамо» вже є один іспанський фахівець - Рауль Ріанчо.
Наразі контракт із «біло-синіми» підписав Вісен Гомез, який працював у клубі «Басконія», та зміг вивести його у третій дивізіон чемпіонату Іспанії в минулому сезоні. Він також був серед помічників Фелікса Сарріугарте – тренера першої команди басків.