Фінал Мундіалю дивилися й у космосі. ВІДЕО

Світовий футбол 15 Липня, 06:47 751
Фінал Мундіалю дивилися й у космосі. ВІДЕО   | 19-27
Астронавти Міжнародної космічної станції, що зараз перебуває на орбіті нашої планети, пильно стежили за всіма перипетіями на «Маракані».

Астронавти Міжнародної космічної станції, що зараз перебуває на орбіті нашої планети, пильно стежили за всіма перипетіями на «Маракані», повідомляє football24.ua.

Додамо, що на МКС перебуває німецький астронавт Олександр Герст. І він переглядав поєдинок у формі збірної Німеччини. Тому перемогу Бундесмашини над збірною Аргентини святкували й у космосі.

Нагадаємо, що німці здолали Мессі і Ко у додатковий час завдяки влучному пострілу Маріо Ґьотце.