Леонід Буряк: «Я категорично проти нового формату Чемпіонату»

Футбол України 15 Липня, 07:13 724
Леонід Буряк: «Я категорично проти нового формату Чемпіонату»   | 19-27
Колишній гравець київського «Динамо» Леонід Буряк в коментарі «СЄ» розповів про новий формат чемпіонату України.

Колишній гравець київського «Динамо» Леонід Буряк в коментарі «СЄ« розповів про новий формат чемпіонату України.

- Я категорично проти цієї ідеї. Не хочеться, щоб чемпіонат багатомільйонної країни перетворювався на першість рівня Шотландії чи Швейцарії. Я є прихильником класичної схеми проведення турніру. Так, у сформованій ситуації вона передбачає багато мінусів, але все-таки плюсів на порядок більше.

Впевнений, система, запропонована прем'єр-лігою, надалі викличе невдоволення. Головною метою завжди було підтягнути загальний рівень команд чемпіонату, в тому числі і за рахунок їх зустрічей з сильними грандами. А вийде так, що навесні основний інтерес буде прикутий до битви чотирьох клубів за медалі, а інші як би опиняться на периферії.

Український чемпіонат якраз і був цікавий тим, що топ-клуби не раз прощалися із заповітною мрією, втрачаючи очки з середняками або аутсайдерами. Це дарувало інтригу. Та й кому буде цікава битва першої четвірки, якщо одна з команд ще до нового року відірветься від переслідувачів і, по суті, вирішить всі свої завдання?!