Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков на своїй конференції на MatchDay розповів про тактичну схему київського «Динамо» у новому сезоні.
- У мене накопичилося багато питань на рахунок Динамо. 1. Сергій Сидорчук в інтерв'ю заявив, що базова тактика Динамо 4-1-4-1. Як ви оцінюєте таку схему гри. 1 чистий опорник при такій великій кількості гравців на позицію (Буяльський, Рибалка, Сидорчук, Аруна, Велозу, Вукоєвич, травмований Гармаш.) 2. Чому, на вашу думку, Ребров вперто не награє Ярмоленко і Калитвинцева разом?
- 1. Думаю, тактика не може бути єдиною. 4-1-4-1 і 4-2-3-1 дуже близькі і різняться фактично однією людиною або ж передматчевими інструкціями цій людині.
2. Це як, якщо вони в одному амплуа - кого куди перевести?
- У мене таке відчуття, що після повернення Велозу і Ленса складу знов буде аля-Блохін ... і всі ці розмови про шанс для молодих і перспективних все знову тільки слова. Дуже шкода якщо Ребров так почне ((
- Давайте дочекаємося прояснення з легіонерами. Починати чемпіонат, гадаю, не тільки доведеться без багатьох з них, але і Ребров, все розуміючи, свідомо на це піде.