- Пане Андрію, у вас була із Вороніним розмова про завершення ним кар’єри?
- Ні, такої розмови не було. Єдине, ми домовилися про те, що будемо розмовляти тільки про ті напрямки, які нас цікавлять. Не більше.
- І які пріоритети, які напрямки вас цікавлять?
- У нас є декілька варіантів, спілкуємося, розглядаємо їх. Має значення клуб, країна. Потрібно також врахувати побажання родини Андрія. Варіанти із Росії Воронін не розглядає.
- Чому?
- Така наша позиція.
- До цього вас спонукав досвід виступів за московське «Дінамо»?
- У кожного є свої погляди, позиція. Ми так вирішили.
- Євген Хачеріді не поїхав із «Динамо» на збори, залишився в Києві. Як проходить процес реабілітації?
- Він переніс операцію, зараз усе йде за планом. Євген проходить реабілітацію під наглядом лікарів. Хірургічне втручання він переніс у Мюнхені. Як планували лікарі, так і проходить процес відновлення.
- І коли Хачеріді повинен повернутися в загальну групу?
- Є дата його повернення в загальну групу, але я б не хотів про неї говорити. Достатньо, що процес одужання проходить по плану.
- Як справи в Олександра Яковенка?
- Він у таборі «Фіорентини». Брав участь в спарингу. Готується до сезону.
- Можна говорити про те, що зараз Яковенко більш підготований до боротьби за місце в основі, ніж рік тому?
- Не сказав би, що торік Яковенко приїхав у «Фіорентину» не підготованим. Він дуже добре провів підготовку до сезону – забивав голи, віддав гольові паси. Був одним із найпомітніших гравців. Але потім Олександр травмувався і пропустив 9 тижнів. В цей час команда набрала хід і йому було важко надолужити. Яковенко дуже багато втратив через ту травму. Тому зараз навіть не хочу нічого прогнозувати. Щоби набрати кондиції, Олександр поїхав до Іспанії, а там в клубі був хаос. Зарплату йому заплатили тільки за лютий. Зараз наші адвокати будуть працювати над тим, аби повернути заборгованість.
- Тобто, не тільки в Україні клуби боргують перед футболістами, в Іспанії теж саме відбувається…
- В Іспанії тільки у 5-6 клубів є хороша стабільна ситуація. Не секрет, що «Малага» переживає скрутні часи. Клуб бере на себе зобов’язання, а виконувати їх не може.
- Владлен Юрченко - ваш підопічний?
- Так.
- Промінявши молодіжну команду «Шахтаря» на німецький «Байєр», він втратив у грошах?
- Скажу лише, що Юрченко дуже задоволений усім. Він багато чого побачив вперше. Мені б не хотілося, говорячи про молодого хлопця, розглядати його стосунки із клубом через фінансовий аспект. На сьогодні, думаю, саме це є проблемою для багатьох. Юрченка ж усе влаштовує, умови для роботи, прогресу у нього ідеальні. Нам же потрібно за нього уболівати і побажати усього найкращого. Владлен уже брав участь в товариських матчах, справив непогане враження. У Юрченка є проблема у тому, що після початку політичних подій, а якщо відверто, то початку війни, у нього не було ігрової практики. Останній матч Владлен провів у листопаді. В цьому є проблема. Тим не менш, виглядає він не погано. Як і кожному молодому гравцеві, йому потрібен час. Сподіваюся, що усе в Юрченка буде гаразд й він для цього усе робить необхідне.