«Ніхто не знає точно, як воно далі буде. Наразі ми готуємося до гри за Суперкубок, але політична ситуація в Україні ще не вирішена і залишається критичною. Зі спортивної точки зору я відчуваю себе добре у Києві, але я хочу грати в футбол регулярно, щоб розвиватися. Якщо це буде неможливим у зв'язку з політичними обставинами, тоді буду турбуватися», - цитує Драговича «Weltfussball».