Михайло Фоменко: «Нехай команди грають у два кола, і все»

Футбол України 15 Липня, 18:09 711
Михайло Фоменко: «Нехай команди грають у два кола, і все»   | 19-27
Головний тренер збірної України поділився своєю думкою про формат нового чемпіонату країни.

«Я вважаю, нехай команди грають у два кола, і все», - сказав Михайло Фоменко кореспонденту MatchDay Олексію Шейко.

«При новому форматі (мається на увазі запропонована «Шахтарем» схема «4-4-6») деякі команди будуть позбавлені можливості зайняти більш високе місце. Якщо ініціатори турбуються про кількість ігор, то треба проводити стадії Кубка з двох матчів», - зазначив Фоменко.