«Я вважаю, нехай команди грають у два кола, і все», - сказав Михайло Фоменко кореспонденту MatchDay Олексію Шейко.
«При новому форматі (мається на увазі запропонована «Шахтарем» схема «4-4-6») деякі команди будуть позбавлені можливості зайняти більш високе місце. Якщо ініціатори турбуються про кількість ігор, то треба проводити стадії Кубка з двох матчів», - зазначив Фоменко.