Такий варіант не виключено, якщо будуть надані гарантії безпеки, і своє «добро» дасть МВС. Як нам сказали в ПЛ, це питання зараз знаходиться на розгляді. У першому турі в гості до «Іллічівця» повинна їхати «Волинь», яка не горить бажанням грати в Маріуполі. Але сьогодні команди проведуть в Хорватії два спаринги і не виключено, що знайдуть якийсь компроміс.
Були також питання і до Одеси, куди навіть приїжджала комісія з УЄФА. Але забороняти «Чорноморцю» грати вдома ніхто не став. А сьогодні моряки почали продаж сезонних абонементів, власники яких також зможуть зі знижкою викупити свої місця на матчі ЛЄ....