Все менше днів лишається до відкриття нового футбольного сезону.
22 липня у Львові найкращі команди країни – донецький «Шахтар» і київське «Динамо» – розіграють Інтер Суперкубок України.
Сам трофей прибуде до міста Лева вже післязавтра, 17 липня. Того дня у приміщенні Львівської міської ради відбудеться прес-конференція, присвячена Інтер Суперкубку України, за участю директорату матчу, керівництва міської влади та представників інших задіяних сторін. Початок заходу о 12:30.
Після прес-конференції Інтер Суперкубок України буде виставлений на площі Ринок перед входом у Ратушу на всезагальний огляд для львів’ян та гостей міста.