Донецький «Металург» хоче перебратися в Дніпродзержинськ

Футбол України 16 Липня, 08:39 1259
Донецький «Металург» хоче перебратися в Дніпродзержинськ    | 19-27
До старту нового чемпіонату залишається трохи більше тижня, і клуби сходу України поступово визначаються з тим, де проводитимуть свої домашні матчі в ЧУ та єврокубках.

Вже точно відомо, що «Зоря» прийматиме суперників у Запоріжжі на стадіоні «Славутич-Арена» або «Торпедо». А ось матч луганчан 24 липня в ЛЄ з албанським «Лачі» пройде на столичній «Оболонь-Арені».

Новачок ПЛ донецький «Олімпік» буде базуватися в Києві, де, до речі, провів і збори. Грати ж команді належить під офісом ФФУ, на стадіоні ім. Баннікова.

Що ж до донецького «Металурга», то він хоче на час перебратися в Дніпродзержинськ і ділити там місцевий стадіон з друголігової «Сталлю». Зараз вирішується, чи відповідає арена вимогам Прем'єр-ліги.