У Другій лізі гратимуть лише 10 команд

Футбол України 16 Липня, 16:29 640
У Другій лізі гратимуть лише 10 команд   | 19-27
Президент ПФЛ Сергій Макаров розповів, як будуть відбуватись змагання у Другій лізі.

«Ситуація з другою лігою також прояснилася. Завтра (розмова відбулася у вівторок. — Ред.) відбудеться жеребкування календаря.

Дійшли згоди, що в лізі виступатиме 10 команд. «Карлівка» нас поінформувала, що знімається зі змагань. Опитавши всі клуби, дійшли згоди, що змагання пройдуть у три кола, тож, у підсумку, матимемо 27 турів.» - цитує Макарова «Український Футбол«