«Ситуація з другою лігою також прояснилася. Завтра (розмова відбулася у вівторок. — Ред.) відбудеться жеребкування календаря.
Дійшли згоди, що в лізі виступатиме 10 команд. «Карлівка» нас поінформувала, що знімається зі змагань. Опитавши всі клуби, дійшли згоди, що змагання пройдуть у три кола, тож, у підсумку, матимемо 27 турів.» - цитує Макарова «Український Футбол«