У товариському матчі, що відбувся на тренувальній базі киян в Конча-Заспі, перемогу святкували господарі поля.
«Динамо-2» - «Олімпік» 3:0
Голи: Каверін, Хльобас, Ягодінскіс
У товариському матчі, що відбувся на тренувальній базі киян в Конча-Заспі, перемогу святкували господарі поля.
«Динамо-2» - «Олімпік» 3:0
Голи: Каверін, Хльобас, Ягодінскіс