Олександр Хацкевич: «Матч у Кракові буде для нас корисним досвідом»

Динамо Київ 18 Липня, 08:56 565
Олександр Хацкевич: «Матч у Кракові буде для нас корисним досвідом»  | 19-27
Незадовго до старту чемпіонату України у 1-й лізі київське «Динамо-2» здійснить подорож до Кракова, де проведе зустріч проти «Гутника» (Нова-Гута).

- Чесно кажучи, майбутній суперник нам абсолютно невідомий. Про користь майбутнього спарингу можна буде говорити після його проведення. Але, в будь-якому випадку, це буде корисним досвідом для нас.

- Наскільки майбутній матч вписується у графік підготовки команди до сезону?

- Зараз у нас проходить цілеспрямована підготовка до сезону, й цей матч від самого початку входив до наших планів.

- У Кракові планується лише проведення товариського матчу?

- У нас буде фактично півтора дня у Кракові. Тому, з урахуванням того, що хлопці повинні будуть відпочити після дороги, часу на що-небудь ще, окрім участі в матчі, в нас не буде.

- В останньому товариському матчі, проти «Олімпіка», травмувався захисник Іван Спичка. Наскільки серйозне у нього ушкодження?

- До свого здоров'я необхідно ставитися більш професійно. У нього були проблеми з гомілкостопом, зараз же він ушкодив зв'язки коліна. Наскільки важка травма, дізнаємося лише після отримання результатів МРТ, яку буде проведено йому в понеділок, після того як зійде пухлина.

- Як визначався список гравців, які поїдуть до Кракова? Можливо, отримають ігрову практику футболісти, в яких її було менше в попередніх спарингах?

- Це буде остання контрольна гра для нас перед стартом сезону, тому про ігрову практику й мови не може бути. Експерименти, можливо, будуть, але на даний момент відсотків на 80 зрозуміло, хто вийде на поле. Протягом підготовчого періоду в нас було достатньо спарингів, щоб усі могли проявити себе. Звичайно, хтось через хворобу грав менше, але тут уже необхідно буде набирати форму завдяки тренувальній роботі.

- Чи передбачена якась нефутбольная програма для хлопців у Кракові? Можливо, буде організована якась екскурсія?

- У нас на завершальній стадії підготовка до чемпіонату, тому ні про що інше, окрім футболу, ми не думаємо. А на екскурсії необхідно їздити у відпустці.