Віталій Гемега: «Алієв хороший гравець та чудова людина»

Динамо Київ 18 Липня, 09:18 2058
Віталій Гемега: «Алієв хороший гравець та чудова людина»    | 19-27
Після матчу «Динамо-2» із донецьким «Олімпіком» півзахисник киян Віталій Гемега дав ексклюзивне інтерв’ю 1927.com.ua, у якому розповів про вплив Олександра Алієва на свій прогрес у футбольній кар’єрі та поділився планами на майбутнє.

Після матчу «Динамо-2» із донецьким «Олімпіком» півзахисник киян Віталій Гемега дав ексклюзивне інтерв’ю 1927.com.ua, у якому розповів про вплив Олександра Алієва на свій прогрес у футбольній кар’єрі та поділився планами на майбутнє.

- Гра з «Олімпіком» - хороший спаринг з командою Прем’єр ліги. Був чудовий матч, створили багато моментів, забили три м’ячі. Це дуже хороша підготовка до сезону.

- Ви вже вдруге за останні три місяці переграєте «Олімпік» - у чому секрет?

- Секрет у тому, що всі віддаються, всі показують найкращу гру. Добре граємо у захисті, добре граємо у нападі.

- Чи не хотілось піти в оренду та спробувати проявити себе на більш високому рівні, ніж Перша ліга, та «Динамо-2»?

- Хотілось, звісно. Я думаю, що кожен футболіст хоче проявити на високому рівні. Але потрібно спочатку себе проявити тут, довести, а потім уже йти грати далі.

- Пропозиції від клубів не надходили?

- Мені, особисто, не надходили…

- Спілкувались з Сергієм Ребровим щодо твого майбутнього?

- Я з ним не спілкувався. Буду грати, показувати хороший рівень, а потім - подивимось.

- В команді доволі довго грав Олександр Алієв. Було чому в нього навчитись?

- Звісно, було! Він хороший гравець, чудова людина. Він завжди нам підказував та допомагав, як у психологічному, так і в ігровому плані.

- Наскільки важлива присутність в команді такого досвідченого гравця для молодих футболістів?

- Думаю, це важливо. Всі беруть приклад, дивляться, вчаться. Це чудовий досвід: повчитись у такого гравця, як Алієв.

Розмовляв - Тарас Панченко