Один з лідерів гравців київського «Динамо» не брав участі у вчорашньому контрольному матчі з «Олімпіакосом» (1:1) через проблеми зі здоров'ям. Про це в інтерв'ю прес-службі київського клубу повідомив головний тренер команди Сергій Ребров.
Питання про те, чи встигне Гусєв відновитися до матчу за Суперкубок України проти донецького «Шахтаря», який відбудеться 22 липня, залишається відкритим.