«Шахтар» та «Металург» хочуть грати на Львів-Арені

Футбол України 18 Липня, 15:32 891
«Шахтар» та «Металург» хочуть грати на Львів-Арені   | 19-27
Донецькі «Шахтар» і «Металург» планують провести матч чемпіонату України на «Арені Львів».

Про це повідомляє Tribuna.com

«Гірники», як відомо, матчі Прем'єр-ліги гратимуть у Харкові на стадіоні «Металіст». У такому випадку, очна домашня зустріч «Шахтаря» з «Металістом» має відбутися на нейтральному полі.

Щодо донецького «Металурга», керівництво «сталеварів» має намір провести на львівському стадіоні матч першого туру проти «Дніпра».

Даний вибір обумовлений тим, що в другому турі «Металургу» все одно доведеться їхати до Львова на матч з «Карпатами».