Футбольний коментатор каналу «2+2» Роман Бебех у своїй конференції на MatchDay розповів про особливості трансляції УПЛ в наступному сезоні.
«Я так зрозумів, що клуби, які з нами працювали, продовжують співпрацю. Питання лише по «Металісту». «Ворскла» залишається на ТК «Футбол». Сподіваюся, що частіше будемо гостювати в Одесі. Дуже прекрасне місто!» – пише Бебех.