Головний тренер київського «Динамо» Сергій Ребров прокоментував для Dynamo.kiev.ua трансфер тепер уже колишнього нападника «біло-синіх» Брауна Ідейє в англійський «Вест Бромвіч».
«Останнім часом все йшло до відходу Ідейє. Адже він сам виявив бажання покинути «Динамо». Сказав про це прямо, Браун - дуже порядний хлопець. У нього було дуже велике бажання піти.
Ідейє хоче грати за збірну Нігерії, а в минулому сезоні не мав достатньої ігрової практики. Зараз він, мабуть, не хоче конкурувати. Тому, в результаті, Браун поставив перед клубом питання про свій відхід. Я щиро бажаю йому всього найкращого в його новому клубі! Завжди вважав Ідейє дуже хорошим нападником, але якщо футболіст не хоче конкурувати, то тут дуже складно про щось говорити», - сказав Ребров.