, повідомляє football.ua
На цьому наполягло керівництво донецького клубу, мотивуючи тим, що в другому турі команді Володимира П'ятенка належить зіграти теж у Львові проти «Карпат».
Зустріч «Металург» Д - «Дніпро» запланована на 25 липня, 19:00, і повинна стати матчем-відкриття нового чемпіонату.
Наступні «домашні» матчі «Металург» планує проводити в Дніпродзержинську.