«Радий бути частиною ВБА, але ніколи не забуду любов і підтримку яку отримав від моїх товаришів по команді, співробітників і фанів «Динамо». Дякую всім вам, ціную. Я вже сумую за тим часом, що провів у «Динамо», - пише Ідейє під фото НСК «Олімпійський». ️
