Ідейє подякував фанам, гравцям та співробітникам «Динамо»

Динамо Київ 20 Липня, 06:37 2805
Ідейє подякував фанам, гравцям та співробітникам «Динамо»   | 19-27
Колишній гравець «Динамо», нігерійський нападник Браун Ідейє в своєму «Instagram» подякував фанам, гравцям та співробітникам «Динамо».

«Радий бути частиною ВБА, але ніколи не забуду любов і підтримку яку отримав від моїх товаришів по команді, співробітників і фанів «Динамо». Дякую всім вам, ціную. Я вже сумую за тим часом, що провів у «Динамо», - пише Ідейє під фото НСК «Олімпійський». ️