У четвер, 24 липня, adidas і «Динамо» представлять нову домашню форму на сезон 2014/15, повідомляє ua-football.com
Презентація відбудеться на відкритому тренуванні команди, яке відбудеться на стадіоні «Динамо» імені В. Лобановського.
Початок тренування о 18:00. Для всіх бажаючих вхід вільний.
Нагадаємо, що перед цим «динамівцям» належить зіграти матч за Суперкубок проти «Шахтаря», який відбудеться у Львові, 22 липня о 21:00.