Ігор Суркіс: «В Україні гинуть люди. Не час грати з російськими клубами»

Динамо Київ 21 Липня, 13:58 898
Ігор Суркіс: «В Україні гинуть люди. Не час грати з російськими клубами»  | 19-27
Президент київського «Динамо» Ігор Суркіс в телефонній розмові зі спеціальним кореспондентом «Спорт День за Днем» розповів, як військові дії в Україні позначаються на «біло-синіх».

Президент київського «Динамо» Ігор Суркіс в телефонній розмові зі спеціальним кореспондентом «Спорт День за Днем» розповів, як військові дії в Україні позначаються на «біло-синіх».

- У зв'язку з ситуацією в Україні, наскільки вам стало важче вести переговори з придбання футболістів для «Динамо»?

- Набагато важче, бо не кожен хоче їхати в Україну. Але я сподіваюся, що все це припиниться, і ми знову зможемо виходити на трансферний ринок, запрошувати сильних гравців.

- Тобто зараз не час говорити про якесь якісне посилення?

- Ми ж не можемо просто так запрошувати людей, а повинні брати на себе відповідальність за їхнє життя.

- УЄФА заборонив російським і українським клубам зустрічатися між собою в єврокубках. Чи не хотіли б ви проявити ініціативу і запропонувати провести товариський матч із «Зенітом», показавши, що футбол поза політикою?

- Я сподіваюся, що прийде час, коли політики налагодять мир в наших країнах. Зараз в Україні гинуть наші люди, наші громадяни, - не час грати товариські матчі з російськими клубами.