Олександр Гладкий: «За результатами «Динамо» особливо не стежили»

Динамо Київ 21 Липня, 14:10 585
Олександр Гладкий: «За результатами «Динамо» особливо не стежили»  | 19-27
Форвард «гірників» Олександр Гладкий розповів про майбутній поєдинок за Суперкубок України.

Форвард «гірників» Олександр Гладкий розповів про майбутній поєдинок за Суперкубок України.

- Саша, вчора ввечері команда потренувалася на «Арені Львів», встигла випробувати поле. Все готово до завтрашнього матчу?

- Думаю, так. Поле знаходиться в хорошому стані. І ми провели дуже корисні збори, в ході яких готувалися до сезону. Завтра належить провести першу офіційну гру.

- Стежили за тим, як «Динамо» готується в міжсезоння, за їх результатами на зборах?

- Ні, особливо пильної уваги цьому не приділяли. Адже у нас свої завдання, у суперника свої. Так що займалися власною підготовкою до сезону. Обидві команди хочуть перемогти, так що чекає дуже напружений і, думаю, цікавий для вболівальників поєдинок.

- У суперкубкових матчах «Шахтаря» і «Динамо» часто бувала серія пенальті. Є бажання не допустити такого і постаратися перемогти в основний час?

- Важливо показати хороший футбол і виграти цей матч, - цитує Гладкого офіційний сайт «гірників».