Форвард «гірників» Олександр Гладкий розповів про майбутній поєдинок за Суперкубок України.
- Саша, вчора ввечері команда потренувалася на «Арені Львів», встигла випробувати поле. Все готово до завтрашнього матчу?
- Думаю, так. Поле знаходиться в хорошому стані. І ми провели дуже корисні збори, в ході яких готувалися до сезону. Завтра належить провести першу офіційну гру.
- Стежили за тим, як «Динамо» готується в міжсезоння, за їх результатами на зборах?
- Ні, особливо пильної уваги цьому не приділяли. Адже у нас свої завдання, у суперника свої. Так що займалися власною підготовкою до сезону. Обидві команди хочуть перемогти, так що чекає дуже напружений і, думаю, цікавий для вболівальників поєдинок.
- У суперкубкових матчах «Шахтаря» і «Динамо» часто бувала серія пенальті. Є бажання не допустити такого і постаратися перемогти в основний час?
- Важливо показати хороший футбол і виграти цей матч, - цитує Гладкого офіційний сайт «гірників».