«Я звернувся в клуб, вони сказали принести їм цей папір, тоді й будуть вирішувати це питання. Я не знаю, може бути, хтось із моїх партнерів по команді, українців теж отримав повістку, але мені ніхто нічого не говорив.
Дружина моя дуже злякалася, але я її заспокоїв, сказав, що все буде нормально. Всим займається клуб, я ж постійно тренуюся, незабаром старт чемпіонату.
Якби раптом дійсно довелося йти в армію, я не знаю, що б я робив. Єдине, що я вмію добре - грати у футбол», - сказав Едмар.
Нагадаємо, Едмар отримав громадянство України в 2011 році. З тих пір натуралізований бразилець провів 9 матчів за національну збірну України.