Сергій Нагорняк: «Мені взагалі без різниці, хто виграє Суперкубок України»

Динамо Київ 21 Липня, 16:51 1279
Сергій Нагорняк: «Мені взагалі без різниці, хто виграє Суперкубок України»     | 19-27
Колишній гравець збірної України, а нині член тренерського штабу дніпропетровського «Дніпра» Сергій Нагорняк у коментарі для 1927.com.ua розповів про своє ставлення до матчу Суперкубка України між київським «Динамо» та донецьким «Шахтарем».

Колишній гравець збірної України, а нині член тренерського штабу дніпропетровського «Дніпра» Сергій Нагорняк у коментарі для 1927.com.ua розповів про своє ставлення до матчу за Суперкубок України між київським «Динамо» та донецьким «Шахтарем».

- У кого більше шансів на перемогу у Суперкубку?

- Навіть не знаю, шанси рівні. «Динамо» за останні роки лише один раз обіграло «Шахтар». До цього саме «гірники» домінували. Я за цими командами стежу в такій мірі, виходячи тільки з тієї точки зору, що я тренер іншої команди і дивлюся вже зовсім з іншого ракурсу і з іншої позиції, чесно вам скажу. Навіть не хочу розмірковувати. Мені взагалі без різниці, хто виграє цей Суперкубок. Мені цікаві склади команд, тому що це наші потенційні суперники в чемпіонаті України.

- Тобто ні за кого вболівати не будете?

- Абсолютно. Єдина команда, за яку я вболіваю - це «Дніпро».

Розмовляв Ігор Гусаков