Відомий футбольний функціонер В’ячеслав Заховайло на своїй сторінці у Facebook прокоментував рішення бразильських «гірників» не повертатися в Україну, у зв’язку з подіями в державі.
«Всі зараз активно засуджують втечу бразильців з «Шахтаря». Мовляв, такі-сякі, не вдячні. Але ніхто не спробував об'єктивно оцінити ситуацію і поставити себе на місце футболістів.
Наприклад ... Ти вже не бідний... Маєш ім'я і ціну в Європі. А тут несподівано місто перетворюється на Сомалі. Офіційно держава проводить АТО. Терористи збивають літаки, гинуть мирні люди. Навіть президент клубу втік від гріха подалі. А ти зобов'язаний виконувати контракт. Так от, всі суди «Шахтар» програє. Отримає максимально компенсацію; і те, скільки дадуть.
Ні ФІФА, ні Лозанна не можуть змусити людину грати в офіційній зоні бойових дій. І це стосується всіх українських клубів без винятку. Ніхто не зможе зобов'язати виконувати умови контракту. Не потрібно втішати себе ілюзіями».