Колишній помічник тренера Динамо-2 розповів 1football.info про те, чому в «Динамо» не заграли два молодих іноземних таланти - Фаркаш і Суарес.
- При вас в Динамо-2 грали такі колоритні футболісти, як угорець Фаркаш і болівієць Суарес. Що їм завадило вийти на більш високий рівень?
- Фаркаш не у нас був спочатку. Його спустили з першої команди. Суареса взяли дуже молодим. Один час начебто почав міцніти, здавалося, що ось-ось повинен перерости цей рівень... На жаль.
- Хто був талановитішим серед цих двох?
- Не можна їх порівнювати, вони два різнопланових гравці. Суарес - колективний гравець, а Фаркаш - виражений індивідуаліст, з прекрасною швидкістю. І якщо вони не проявили себе, значить, талант не використали. Ярмоленко мав потенціал гірше, над ним всі сміялися спочатку. Але людина почала працювати над собою і він виріс в одного з ключових гравців збірної.
- У минулому сезоні ви працювали разом з Калітвінцевим у «Волзі. Корисний досвід?
- Цікаво працювати в російському чемпіонаті... Але біда в тому, що «Волга» - команда бюджетна. Проблеми у фінансовому плані, належних умов для роботи немає - це стосується бази, полів. У позаминулому сезоні «Волгу» вдалося зберегти у Прем'єр-лізі. Але потім стало зовсім важко. Її накрили фінансові проблеми, гравцям довго не виплачували зарплату.
- Тобто врятуватися від вильоту ще раз було неможливо?
- Так.