Ігор Суркіс розповів «Вестям» як клуб буде реагувати на вимогу Олега Блохіна виплатити йому компенсацію за дострокове розірвання контракту.
«Якщо Олегу Володимировичу хочеться судитися зі своїм клубом, після того, що він зробив з командою, це його право. Ми будемо діяти згідно закону і підготуємо йому дуже хорошу відповідь. В жодному разі за стіл переговорів сідати я не збираюся. «Динамо» буде відстоювати свою позицію в Палаті по вирішенню суперечок, яка не є останньою інстанцією. Ця ситуація зайвий раз показала сутність людини і не більше. Ще раз вибачусь перед уболівальниками за те, що не слухав їх два роки і не звільнив його. Упевнений, зумію довести, що клуб нічого не повинен Олегу Володимировичу. Ну а якщо йому щось годиться - то отримає. Все дуже просто. Але ім'я може бути заплямоване в обох випадках».
