Колишній форвард київського «Динамо» Олег Саленко для 1927.com.ua спрогнозував результат сьогоднішнього матчу за Суперкубок між «Динамо» та «Шахтарем».
Зараз – найцікавіший момент, тому що дві команди лише збираються. Перша гра і всі, я так розумію, дійсно гратимуть. В «Динамо», на скільки я знаю, була проведена хороша робота і підготовка, тому я надіюсь, що «біло-сині», нехай і з мінімальним рахунком, але повинні перемогти.
– «Динамо» є фаворитом матчу?
– Так. Як відомо, в «Шахтаря» не всі зібрались. Команда в багато чому залежить від підготовки та настанов, тому їм дійсно вдвічі важче буде грати. Зараз така атмосфера, що в «Динамо» Київ є всі шанси для того, щоб утвердитись на початку сезону.
– Відсутність деяких гравців – вагома втрата для «Шахтаря»?
– Ні, не на стільки. Це залежить від багатьох факторів. Сама обстановка в стані «гірників» несприятлива, адже багато гравців, як я розумію, не проти того, щоб змінити клуб. А в «Динамо» - навпаки. Всі сконцентровані, є завдання на цей сезон – повернути собі ім’я, тому ця перша перемога для них дійсно необхідна.
Розмовляв – Микола Тимощук