Олег Саленко: «В «Динамо» є всі шанси для того, щоб утвердитись на початку сезону»

Динамо Київ 22 Липня, 08:54 865
Олег Саленко: «В «Динамо» є всі шанси для того, щоб утвердитись на початку сезону»    | 19-27
Колишній форвард київського «Динамо» Олег Саленко для 1927.com.ua спрогнозував результат сьогоднішнього матчу за Суперкубок між «Динамо» та «Шахтарем».

Колишній форвард київського «Динамо» Олег Саленко для 1927.com.ua спрогнозував результат сьогоднішнього матчу за Суперкубок між «Динамо» та «Шахтарем».

Зараз – найцікавіший момент, тому що дві команди лише збираються. Перша гра і всі, я так розумію, дійсно гратимуть. В «Динамо», на скільки я знаю, була проведена хороша робота і підготовка, тому я надіюсь, що «біло-сині», нехай і з мінімальним рахунком, але повинні перемогти.

– «Динамо» є фаворитом матчу?

– Так. Як відомо, в «Шахтаря» не всі зібрались. Команда в багато чому залежить від підготовки та настанов, тому їм дійсно вдвічі важче буде грати. Зараз така атмосфера, що в «Динамо» Київ є всі шанси для того, щоб утвердитись на початку сезону.

– Відсутність деяких гравців – вагома втрата для «Шахтаря»?

– Ні, не на стільки. Це залежить від багатьох факторів. Сама обстановка в стані «гірників» несприятлива, адже багато гравців, як я розумію, не проти того, щоб змінити клуб. А в «Динамо» - навпаки. Всі сконцентровані, є завдання на цей сезон – повернути собі ім’я, тому ця перша перемога для них дійсно необхідна.

Розмовляв – Микола Тимощук